מי אנחנו AnKa Studio | סטודיו אנקה

הצוות של AnKa

אנחנו חבורה קטנה ואנרגטית של מעצבים, אנימטורים וכותבים, שפשוט משוגעים על עיצוב ועל אנימציה.

זה אומר שאנחנו לא סתם אוהבים את העבודה שלנו פה ב-AnKa, אלא גם חיים ונושמים את התחום שלנו, מתעניינים במה שקורה בתעשיה, מתעדכנים בטרנדים החמים ולומדים דברים חדשים כל הזמן. כל זה עוזר לנו לחשוב על רעיונות טריים ומסקרנים, וליצור סרטונים יפים ומקוריים שמדביקים את העיניים למסך.

אנחנו אוהבים סרטים שהם לא רק אסתטיים ושיווקיים, אלא כאלה שמספרים סיפור מרתק ונותנים ערך ממשי לצופה. לשם אנחנו מכוונים בכל פרויקט שאנחנו עובדים עליו – גם בסרט שלכם.

אניה כספי מנהלת סטודיו

אניה כספי

מנכ"ל | בימוי ותסריט

מירי דוחיקיאן

מירי דוחיקיאן

ארט דירקטור

יוני זלובין

יוני זלובין

צלם עורך

ויקה איליאשוב

ויקה איליאשוב

מעצבת

הסיפור של ANKA

הסיפור של AnKa

הסיפור של AnKa מתחיל מאניה, האישה שמאחורי הסטודיו שלנו.

אניה למדה בכלל מדעי המחשב, אבל תמיד חלמה על עיצוב ועל אנימציה. אחרי 10 שנים כמתכנתת עם ראש מלא ברעיונות צבעוניים, היא החליטה לעשות את הצעד ולתת להם לפרוץ החוצה.

ב-2004 היא עזבה את התכנות, בנתה תיק עבודות מרשים והתחילה לעבוד כמעצבת גרפית ואנימטורית פלאש. בין השאר אניה עיצבה ממשקי תוכנה, תוכן לתערוכות ואירועים עסקיים וגם סרטונים שיווקיים.

AnKa נולד ב-2013, כשאניה פגשה את מירי דוחיקיאן, מעצבת גרפית מוכשרת והארט דירקטור שלנו היום. ביחד, הדמיון של אניה ושל מירי עבד שעות נוספות, ונהיה ברור שיש פה התחלה של משהו טוב.

תוך תקופה קצרה AnKa הפך מחלום למציאות: הפרויקטים התחילו לזרום ועם כל אחד מהם החזון של הסטודיו נהיה ברור ומדויק יותר. הצוות גדל והיכולת ליצור סרטים יפים, מורכבים ומדויקים יותר גדלה יחד איתו.

היום אנחנו עובדים עם כמה מהארגונים הגדולים בשוק כמו עיריית תל אביב-יפו, קופת חולים כללית, אמדוקס, נטפים, מיטב דש ועוד, ויוצרים עבורם תכני וידאו ואנימציה ייחודיים ומוקפדים עד הפריים האחרון.

דילוג לתוכן